hamburger icon

O nas

Sokolnik położony jest na skraju Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej w Gminie Młynary. Otoczony jest pięknymi lasami, łąkami i wąwozami. Wzniesienie Elbląskie wyróżnia się zarówno pod względem formy geomorfologicznej, jak i warunków przyrodniczych.

Chata weselna jest miejscem, w którym organizowane są wesela, chrzciny, komunie oraz imprezy okolicznościowe.

Właściciele dbają o swoich gości tak, aby chcieli tutaj wracać. Wspaniałe kucharki, gotujące pyszne jedzenie oraz miła obsługa to wszystko czego nasi goście mogą się spodziewać podczas imprezy organizowanej w Sokolniku.

Można tu także odpocząć na łonie natury oraz uprawiać sport jakim jest jazda konna. Stadnina Koni Trakeńskich Sokolnik jest jedną z największych hodowli tej rasy w Polsce. Pierwsze konie zamieszkały u nas w 1998 roku. Od tego czasu hodowla stale się rozwija. Osiągamy liczne sukcesy zarówno w hodowli jak i w sporcie.

W swojej ofercie posiadamy także pokoje do wynajęcia 2 i 5 osobowe z łazienkami i prysznicami, stołówkę, pensjonat dla koni. Istnieje również możliwość rozbicia namiotu.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda