SALA ŚLUBNA

Sala weselna w Sokolniku to miejsce z 12-letnią tradycją. Mogąca pomieścić 200-osób. Dzięki pięknemu drewnianemu wykończeniu wnętrze pozwoli Państwu poczuć ciepło rodzinnego domu. Otoczona malowniczym krajobrazem pozwala nam odpocząć na łonie... więcej »

KUCHNIA STAROPOLSKA

Podczas imprez organizowanych w Sokolniku możecie Państwo skosztować wyśmienitej polskiej kuchni. Nasze wspaniałe kucharki czerpią z najlepszych tradycji kuchni polskiej przygotowują pyszne staropolskie potrawy. Nasze dania oparte są o naturalne i... więcej »

STADNINA


STRONA GŁÓWNA » STADNINA

Pierwsze konie rasy trakeńskiej zamieszkiwały u nas w 1998 roku od tego czasu hodowla nasza rozwinęła się. Stado nasze liczy 85 koni rasy trakeńskiej w tym konie sportowe, ogiery, klacze handlowe, młodzież i 5 kucyków. Zamieszkują one 3 stajnie i 5 biegalni. Dysponujemy dwoma placami treningowymi, krosem oraz halą z padokami.


Stadnina Koni Trakeńskich Sokolnik to jedna z największych hodowli koni trakeńskich w Polsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi końmi, ofertą ale także do kupna konia, który na pewno będzie nie tylko doskonałym sportowcem, ale i wielkim przyjacielem.

W sokolniku co roku odbywają się regionalne zawodny w skokach przez przeszkody. Jest to miejsce wyjątkowe, w którym prawdziwi "koniarze" czują się jak u siebie w domu. Pod okiem doskonałej instruktorki młodzi jeźdźcy uczą się opieki nad końmi i jazdy konnej. Organizuje się tu wiele imprez jak Hubertus, wyjazdy w teren, ogniska, kuligi, biesiady, imprezy okolicznościowe ...

Startowa      O nas      Oferta      Stadnina      Katering      Galerie      Kontakt

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.